25 Kasım 2023 Cumartesi Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. 

İşte 25 Kasım Cumartesi akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

Kara para aklama suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderilen Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin mali müşaviri olan Zümrüt Yerebakan, itirafçı oldu. Yerebakan, CD içerisinde emniyete teslim ederek 1 milyar liralık naylon fatura kesildiğini belirtti.

Güncel konulara verdiği tepkilerle sık sık gündeme gelen program yapımcısı Armağan Çağlayan, sosyal medya hesabından jelibon fiyatlarına tepki gösterinde goygoycular hemen devreye girdi. Armağan Çağlayan’ın jelibon isyanına onlarca tepki geldi.

Türkiye’nin gündemine bomba gibi düşen futboldaki dolandırıcılık skandalında yeni bir gelişme yaşandı. FOX TV’deki yayında kendisine gelen bir mesajı okuyan gazeteci Deniz Zeyrek, dolandırıcılıkla suçlanan eski banka müdürü Seçil Erzan’ın “Futbolcuları bana Fatih Terim yönlendirdiği” dediğini iddia etti. Zeyrek ayrıca “Fatih Terim bir şeyler saklıyor” dedi.

Son zamanlarda ‘Bihter’ filminde canlandırdığı ‘Firdevs Hanım’ karakteriyle adından söz ettiren Hande Ataizi sosyal medya paylaşımlarıyla adeta düşman çatlatıyor. Her geçen vakit daha da güzelleşen ünlü oyuncunun son paylaşımında giydiği elbisedeki bir detay takipçilerin gözünden kaçmadı.

Bir Vatandaş Kaşık ve Balonla Kendi Hava Savunma Düzeneğini Yaptı: “Filistin Halkı Bunu Uygulasın!”

Hamas, İsrail’in Gazze’ye insani yardımı engellemesi ve ateşkes anlaşmalarına uymaması gerekçesiyle rehine takasını durdurmuştu. Katar ve Mısır’ın arabuluculuk rolünü üstlenmesiyle bu kriz aşıldı.

Doğum Gününde Gelen Ayakkabı Hediyesi Karşısında Mutluluktan Kriz Geçiren Kızın İlginç Anları

Yıllardır tehlikeli gibi gösterilse de aslında oldukça güvenli olan 15 şeye bakacağız. Sizin de bildiğiniz benzer maddeler varsa lütfen yorumlarda bizimle paylaşın lütfen…

O Sadettin Teksoy! Ekranların Fenomen Adamı Sadettin Teksoy’u Gittik Bulduk ve Merak Ettiğimiz Her Şeyi Sorduk

Gün geçmiyor ki sosyal medyada garip bir istek veya öneri görmeyelim. Bir kullanıcı vize ve final dönemlerinde kütüphanelerin sadece tıp ve mühendislik öğrencileri tarafından kullanılmasını isteyince haliyle kızılca kıyamet koptu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x